Lajme

  • Ora Post: Maj-16-2017

    Një sistem filtër cigare përshtatet mbi fundin e cigares. Kur ju thith, kurthe filtër tar dhe grimcat. Sistemi i filtrimit duhet të pastrohen pas pini duhan 10 deri 15 cigare, ose si të nevojshme bazuar në preferencat tuaja personale. Nëse ju dështojnë për të pastruar filtrin, ajo nuk do të në mënyrë efektive ... Lexo më shumë »

  • Ora Post: Maj-16-2017

    Me të gjitha polemika dhe shëndetësore rreziqet e lidhura me pirjen e duhanit, kompanitë e cigareve janë vazhdimisht duke u përpjekur për të bërë prodhimet e tyre të sigurt. Risia më e zakonshme për këtë qëllim është filtri se shumica cigare vijnë me të, por vetëm se çfarë saktësisht është një filtër cigare bërë nga? Çfarë Fi ... Lexo më shumë »

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

WhatsApp Online Chat !