JY-E530 Zëvendësimi cigareve Filter

JY-E530 Zëvendësimi cigareve Filter

Përshkrim i shkurtër:

model JY-E530 lloj Zëvendësimi
material ABS (Food Grade) + Metal cigare Lloji standard
filtrim Core zëvendësueshme (fizike katër vrima mikro)

 • FOB Çmimi: 0
 • Min.Order Quantity50: 50000boxes
 • Furnizimi Aftësia: 100000 kuti / në muaj
 • Port: Ningbo ose Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  JY-E530  Cigarette Filter Specification
  model JY-E530 lloj Zëvendësimi
  material ABS (Food Grade) + Metal cigare Lloji standard
  filtrim Core zëvendësueshme (fizike katër vrima mikro)
  Diametri i jashtëm 11mm Diametri i brendshëm 7.6mm
  gjatësi 54mm Color Box Size 117x70x19mm
  paketim 1pc / Color Box, 10Color Boxes / Inner Box (Display Box), 36 Inner Box / Carton
  tipar 1. Hartimi i chamfers dhe linjës ngritur në mouthpieces mund të jetë skidproof dhe ndjenjë më të mirë pickim.
  2.Replaceable Core (katër vrima mikro fizike qarkullim filtrimit)
  mbajtësi 3.Metal cigare

 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

  WhatsApp Online Chat !