JY-D480L Disposable Cigarette Filter

JY-D480L Disposable Cigarette Filter

Përshkrim i shkurtër:

model JY-D480L lloj i disponueshëm
material PE (Ushqimit Grade) cigare Lloji Llullë duhani
filtrim Nano Fiber pambuku Core / Nano Silica Gel Particle

 • FOB Çmimi: 0
 • Min.Order Quantity50: 50000boxes
 • Furnizimi Aftësia: 100000 kuti / në muaj
 • Port: Ningbo ose Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  JY-D480L Cigarette Filter Specification
  model JY-D480L lloj i disponueshëm
  material PE (Ushqimit Grade) cigare Lloji Llullë duhani
  filtrim Nano Fiber pambuku Core / Nano Silica Gel Particle
  Diametri i jashtëm 9.6mm Diametri i brendshëm 7.6mm
  gjatësi 48mm Color Box Size 87x55x11mm
  paketim 6PCS / Color Box, 24Color Boxes / Inner Box (Display Box), 30 Inner Box / Carton
  tipar 1. kokë ngritur në mouthpieces mund të jetë skidproof dhe ndjenjë më të mirë pickim.
  2.Using ligjet e fizikës, nuk përmban lëndëve të dëmshme kimike.
  3.Nano bërthamë fije pambuku filtrimit ose nano silikat xhel grimcë filtrimit

 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

  WhatsApp Online Chat !