JY-D450L Disposable Cigarette Filter

JY-D450L Disposable Cigarette Filter

Përshkrim i shkurtër:

model JY-D450L lloj i disponueshëm
material PE + PS (Ushqimit klasës) filtrim Fizike katër vrima Mikro
cigare Lloji standard

 • FOB Çmimi: 0
 • Min.Order Quantity50: 50000boxes
 • Furnizimi Aftësia: 100000 kuti / në muaj
 • Port: Ningbo ose Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  JY-D450L  Cigarette Filter Specification
  model JY-D450L lloj i disponueshëm
  material PE + PS (Ushqimit klasës)    filtrim Fizike katër vrima Mikro
  cigare Lloji standard Ext./Int. diametër 9.6mm / 7.6mm
  gjatësi 45mm Color Box Size 78x49x11mm
  paketim 8PCS / Color Box, 20Color Boxes / Inner Box (Display Box), 50 Inner Box / Carton
  tipar 1. kokë ngritur në mouthpieces mund të jetë skidproof dhe ndjenjë më të mirë pickim.
  2. Dhoma më e madhe mund të magazinimit më shumë tar.
  3.Physical katër vrima mikro qarkullues filtrimit

  5


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

  WhatsApp Online Chat !