JY-D400L3 Disposable Cigarette Filter

JY-D400L3 Disposable Cigarette Filter

Përshkrim i shkurtër:

model JY-D400L3 lloj i disponueshëm
material PE + PS (Ushqimit klasës) cigare Lloji standard 
filtrim Filtrimit treshe: vrima dyshe mikro, nano silikat xhel grimcë

 • FOB Çmimi: 0
 • Min.Order Quantity50: 50000boxes
 • Furnizimi Aftësia: 100000 kuti / në muaj
 • Port: Ningbo ose Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  JY-D400L3  Cigarette Filter Specification
  model JY-D400L3 lloj i disponueshëm
  material PE + PS (Ushqimit klasës)    cigare Lloji standard 
  filtrim Filtrimit treshe: vrima dyshe mikro, nano silikat xhel grimcë
  Diametri i jashtëm 9.2mm Diametri i brendshëm 7.6mm
  gjatësi 40mm Color Box Size 98x44x11mm
  paketim 10PCS / Color Box, 20Color Boxes / Inner Box (Display Box), 50 Inner Box / Carton
  tipar 1. Linja e ngritur në mouthpieces mund të jetë skidproof dhe ndjenjë më të mirë pickim.
  2. Hartimi i mouthpieces tipit S bërë cigareve individin. 
  3.Nano silikat filtrimit xhel grimcë

  4


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  WhatsApp Online Chat !