JY-D395L Disposable Cigarette Filter

JY-D395L Disposable Cigarette Filter

Përshkrim i shkurtër:

model JY-D395L lloj i disponueshëm
material PE + PS (Ushqimit klasës) filtrim pambuk Core
cigare Lloji Llullë duhani

 • FOB Çmimi: 0
 • Min.Order Quantity50: 50000boxes
 • Furnizimi Aftësia: 100000 kuti / në muaj
 • Port: Ningbo ose Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  JY-D395L  Cigarette Filter Specification
  model JY-D395L lloj i disponueshëm
  material PE + PS (Ushqimit klasës) filtrim pambuk Core
  cigare Lloji Llullë duhani Ext./Int. diametër 9.2mm / 7.6mm
  gjatësi 39.5mm Color Box Size 80x44x11mm
  paketim 8PCS / Color Box, 12Color Boxes / Inner Box (Display Box), 60 Inner Box / Carton
  tipar 1. kokë ngritur në mouthpieces mund të jetë skidproof dhe ndjenjë më të mirë pickim.
  2.Using ligjet e fizikës, nuk përmban lëndëve të dëmshme kimike.
  3.Cotton bërthamë filtrimit

 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

  WhatsApp Online Chat !