JY-D300L Disposable Cigarette Filter

JY-D300L Disposable Cigarette Filter

Përshkrim i shkurtër:

model JY-D300L lloj i disponueshëm
material PE + PS + silicë Gel (Food Grade) filtrim  Holes Fizike dyfishtë mikro
cigare Lloji standard

 • FOB Çmimi: 0
 • Min.Order Quantity50: 50000boxes
 • Furnizimi Aftësia: 100000 kuti / në muaj
 • Port: Ningbo ose Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  JY-D300L  Cigarette Filter Specification
  model JY-D300L lloj i disponueshëm
  material PE + PS + silicë Gel
  (Food Grade)   
  filtrim  Holes Fizike dyfishtë mikro
  cigare Lloji standard Ext./Int. diametër 9.2mm / 7.6mm
  gjatësi 30mm Color Box Size 77x32x11mm
  paketim 8PCS / Color Box, 25Color Boxes / Inner Box (Display Box), 80 Inner Box / Carton
  tipar 1. dizajn të veçantë i storage tank të naftës mund të parandaluar tar në gojë. 
  2. Hartimi i chamfers dhe linjës ngritur në mouthpieces mund të jetë skidproof dhe ndjenjë më të mirë pickim.
  3.Physical dyshe mikro vrima filtrimit

  2


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  WhatsApp Online Chat !