JY-D258L Disposable Cigarette Filter

JY-D258L Disposable Cigarette Filter

Përshkrim i shkurtër:

model JY-D258L lloj i disponueshëm
material PE + PS (Ushqimit klasës) filtrim Fizike katër vrima Mikro
cigare Lloji standard

 • FOB Çmimi: 0
 • Min.Order Quantity50: 50000boxes
 • Furnizimi Aftësia: 100000 kuti / në muaj
 • Port: Ningbo ose Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  JY-D258L  Cigarette Filter Specification
  model JY-D258L lloj i disponueshëm
  material PE + PS (Ushqimit klasës)    filtrim Fizike katër vrima Mikro
  cigare Lloji standard Ext./Int. diametër 9.2mm / 7.6mm
  gjatësi 25mm Color Box Size 96x29x11mm
  paketim 10PCS / Color Box, 20 Color Boxes / Inner Box (Display Box), 50 Inner Box / Carton
  tipar 1. dizajn të veçantë i storage tank të naftës mund të parandaluar tar në gojë. 
  2.Tip Linja ngritur mund të jetë skidproof dhe ndjenjë më të mirë bitie.
  3.Physical katër vrima mikro filtrimit

  1


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  WhatsApp Online Chat !