• cilësi

  cilësi

  Gjithmonë e vë cilësinë në vendin e parë dhe në mënyrë rigoroze të mbikëqyrë cilësinë e produktit të çdo procesi.

 • PRODHIMI

  PRODHIMI

  We are professional in this industry for over 25 years in order to make high-quality product for you.

 • SHËRBIMI

  SHËRBIMI

  Ne jemi me përvojë në derdhur dhe mund të ofrojnë produkt customizing ju dëshironi.

Cixi Fujing Plastic Products Factory was founded in 1990, a professional manufacturer in R&D, producing and marketing of various cigarette filters. Now we have been the biggest supplier of plastic cigarette filters which have been exported to Japan, America, Europe, Middle East, Southeast Asia etc. Our local brand “Joyo” is the most famous in China.

Fujing is located in Cixi city with a very convenient traffic. It takes less than two hours to three major airports (Ningbo, Hangzhou, Shanghai)in China East.

Lexo më shumë

Produkte Featured

Arritje të reja

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

WhatsApp Online Chat !